Chat with us, powered by LiveChat

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

Oferujemy Państwu 14-letnią  wiedzę oraz doświadczenie we wdrażaniu i dystrybucji nowoczesnego systemu ERP
enova365. Jesteśmy czołowym Autoryzowanym Partnerem enova365 na Śląsku. Nasz zespół jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia zespołu, aż po nadzór nad systemem.

 

Testuj bezpłatnie

Bezpłatna możliwość testowania!

  • Poznaj system ERP doceniony przez 17 503 firm w całej Polsce!

Przetestuj bezpłatnie możliwości najbardziej elastycznego systemu ERP na polskim rynku. Otrzymaj pełną wersję demonstracyjną ERP poprzez darmowy dostęp do aplikacji. Zapoznaj się z nowoczesnym narzędziem do zarządzania firmą!

  • Przetestuj intuicyjny interfejs systemu

84% użytkowników enova365 docenia jego intuicyjność. Prosta nawigacja umożliwia sprawną i szybką obsługę systemu.

  • Przekonaj się jak enova365 usprawni Twoją codzienną pracę

Poznaj wszystkie funkcjonalności systemu i przekonaj się w jaki sposób usprawnią one codzienną pracę w Twojej firmie.

 

Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dane przetwarzane przez Użytkownika w ramach wykorzystania wersji demonstracyjnej systemu enova365 nie mogą być danymi osobowymi w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, (Dz.U. 2018 poz. 1000 z późn. zm.), a w razie naruszenia powyższych zobowiązań, Datio sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich przetwarzanie w tym za ich poufność i integralność.

Wypełnij formularz: