Chat with us, powered by LiveChat

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

Oferujemy Państwu 14-letnią  wiedzę oraz doświadczenie we wdrażaniu i dystrybucji nowoczesnego systemu ERP
enova365. Jesteśmy czołowym Autoryzowanym Partnerem enova365 na Śląsku. Nasz zespół jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia zespołu, aż po nadzór nad systemem.

 

Testuj bezpłatnie
Kompleksowa obsługa procesów w Twojej Firmie

enova365 umożliwia kompleksową obsługę aż 50 obszarów działania przedsiębiorstwa, w tym przede wszystkim:

Kadry Płace 
Skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Aplikacja współpracuje z Programem Płatnik i rejestratorami czasu pracy.

Księgowość
To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe.

Handel
Zapewnia obsługę firmy w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.

CRM

Wykorzystywany jest w kreowaniu, zarządzaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowany w każdym przedsiębiorstwie bez względu na wielkość, profil czy branżę. 

Workflow
Organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację procesów biznesowych zachodzących w obrębie innych modułów enova365, porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy ? niezależne od obszaru firmy.

Business Intelligence
Dostarcza uporządkowany, jednolity i wiarygodny zbiór danych, który stanowi doskonałe źródło do odkrywania wiedzy nie tylko przez analityków i kadrę kierowniczą, ale także przez wszystkich operatorów systemu enova365.

Nowości:

Nowość! Moduł enova365 Nieruchomości

Twoja firma posiada nieruchomości? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci nie tylko zarządzać gruntami i budynkami, ale również rozliczać je w ramach innych usług przedsiębiorstwa?
enova365 Nieruchomości z pewnością Ci się przyda.

Pakiet mobilności w enova365!

enova365 jest już dostosowana do ewidencji oraz rozliczeń kierowców oddelegowanych za granicę w ramach tzw. Pakietu Mobilności.

Krajowy System eFaktur w enova365!

W grudniowej wersji enova365 związanej z nadchodzącymi zmianami w przepisach, pojawi się funkcjonalność obsługująca Krajowy System e-Faktur. Zmiana wchodzi w  życie z dniem 1.01.2022r. i będzie dobrowolna. Z dniem 1.01.2023r. stanie się obligatoryjna dla wszystkich przedsiębiorców.

Deklaracja IOSS VAT e-commerce w enova365!

Zgodnie z uchwalonymi przepisami dotyczącymi VAT e-commerce obowiązującymi od 1 lipca 2021 we wszystkich krajach członkowskich UE, w wersji 2106.1.3. udostępniono deklarację IOSS wraz z pozostałymi mechanizmami.

PPK czyli Pracownicze Plany Kapitałowe

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to program dobrowolnego oszczędzania mający na celu gromadzenie dodatkowych środków pieniężnych na poczet przyszłych emerytur. Nowy system zakłada, że na swoją przyszłość odkładać będzie pracownik, który co miesiąc wpłaci 2% od swojego wynagrodzenia, dorzuci się także pracodawca, przekazując 1,5%. Dodatkowo pracownika corocznie dofinansowywać będzie Państwo. Program jest prywatny, dobrowolny i podlega dziedziczeniu.