Chat with us, powered by LiveChat

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

Oferujemy Państwu 14-letnią  wiedzę oraz doświadczenie we wdrażaniu i dystrybucji nowoczesnego systemu ERP
enova365. Jesteśmy czołowym Autoryzowanym Partnerem enova365 na Śląsku. Nasz zespół jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia zespołu, aż po nadzór nad systemem.

 

Testuj bezpłatnie

O firmie Datio Sp. z o.o.

Oferujemy Państwu 14-letnią  wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu i dystrybucji nowoczesnego systemu ERP enova365. Nasz zespół jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia zespołu, aż po nadzór nad systemem. Na życzenie naszych Klientów zespół programistów tworzy rozwiązania dodatkowe. Dzięki temu możemy sprtostać nawet największym wymaganiom. Jesteśmy otwarci na potrzeby polskich przedsiębiorstw i czuwamy nad ich rozwojem.

W ramach poznania potrzeb naszych przyszłych Klientów i indywidualnego charakteru działalności przedsiębiorstw, proponujemy:

  • bezpłatne spotkanie  z naszym konsultantem ds. wdrożeń.
  • wykonanie analizy przedwdrożeniowej – jest to usługa płatna, pozwalająca na dokładną analizę potrzeb, doprecyzowanie całościowych kosztów wdrożenia oraz zaproponowanie bezpiecznego harmonogramu prac.

+ Jesteśmy czołowym Autoryzowanym Partnerem enova365 na Śląsku!

+ Doradzamy na każdym etapie wdrożenia
+ Dostosowujemy system do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw
+ Oferujemy nowoczesne rozwiązania
+ Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania
+ Obsługujemy niemal 300 Klientów z różnych branż

W ramach dbałości o poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów oraz wsparcia w budowaniu Państwa zaufania, informujemy, iż posiadamy ubezpieczenie OC w ramach prowadzonej działalności na adekwatną kwotę. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do KONTAKTU.

 

W celu zapoznania się z listami referencyjnymi od naszych Klientów zapraszamy serdecznie do zakładki  REFERENCJE

 

Nowości:

Nowość! Moduł enova365 Nieruchomości

Twoja firma posiada nieruchomości? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci nie tylko zarządzać gruntami i budynkami, ale również rozliczać je w ramach innych usług przedsiębiorstwa?
enova365 Nieruchomości z pewnością Ci się przyda.

Pakiet mobilności w enova365!

enova365 jest już dostosowana do ewidencji oraz rozliczeń kierowców oddelegowanych za granicę w ramach tzw. Pakietu Mobilności.

Krajowy System eFaktur w enova365!

W grudniowej wersji enova365 związanej z nadchodzącymi zmianami w przepisach, pojawi się funkcjonalność obsługująca Krajowy System e-Faktur. Zmiana wchodzi w  życie z dniem 1.01.2022r. i będzie dobrowolna. Z dniem 1.01.2023r. stanie się obligatoryjna dla wszystkich przedsiębiorców.

Deklaracja IOSS VAT e-commerce w enova365!

Zgodnie z uchwalonymi przepisami dotyczącymi VAT e-commerce obowiązującymi od 1 lipca 2021 we wszystkich krajach członkowskich UE, w wersji 2106.1.3. udostępniono deklarację IOSS wraz z pozostałymi mechanizmami.

PPK czyli Pracownicze Plany Kapitałowe

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to program dobrowolnego oszczędzania mający na celu gromadzenie dodatkowych środków pieniężnych na poczet przyszłych emerytur. Nowy system zakłada, że na swoją przyszłość odkładać będzie pracownik, który co miesiąc wpłaci 2% od swojego wynagrodzenia, dorzuci się także pracodawca, przekazując 1,5%. Dodatkowo pracownika corocznie dofinansowywać będzie Państwo. Program jest prywatny, dobrowolny i podlega dziedziczeniu.