Chat with us, powered by LiveChat

Prezydent podpisał ustawę o wejściu w życie Krajowego Systemu eFaktur z dniem 1 lipca 2024r.

d

Przedsiębiorco!  Pamiętaj, że oprócz kwestii formalnych, jest to idealny czas, aby przemyśleć procesy w firmie. Czy kontrola nad nimi jest wystarczająca? A może czas na analizę?
d
PIERWSZY KROK to zgłoszenie w US osoby uprawnionej do korzystania z KSeF poprzez formularz ZAW-FA. Osoba ta będzie uprawniona do nadawania uprawnień pozostałym osobom w firmie. Jeśli jesteś osobą fizyczną, wystarczy uwierzytelnienie np. podpisem kwalifikowanym.
d
Ważna staje się weryfikacja procesów sprzedaży i zakupu. Poprzez zwiększoną i bieżącą kontrolę dokumentów wystawianych przez podatników VAT, jest jeszcze większa szansa, że błędnie wystawiony dokument lub przekroczenie dozwolonych terminów będą skutkować nałożeniem kary finansowej. Z enova365 nie martwimy się o zgodność formatu, czy sferę automatycznej wysyłki dokumentów do KSeF. Usługa jest już dostępna dla chętnych do przystąpienia do Krajowego Systemu eFaktur przed terminem obligatoryjnym.
d
Mamy również narzędzia do budowania określonych obiegów dokumentów w firmie, tak, aby na każdym etapie procesu można było w szybki i prosty sposób skontrolować jego przebieg, np. przy użyciu modułu enova365 Workflow.
d
Zachęcamy do kontaktu!